چگونه در سایت مزایده بده من محصولات را بفروشیم؟

 

چگونه فروش را در ” سایت حراجی و مزایده بده من “شروع کنم؟

چه فروشنده حرفه‌ای باشید و چه بخواهید فقط کالاهای دست‌دوم و یا نوی بلا استفاده خود را بفروشید، ” سایت حراجی و مزایده بده من “ مکانی جذاب و آسان برای کسب درآمد در اختیار شما می‌گذارد.

اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید

برای فروش در ” سایت حراجی و مزایده بده من “ لازم است تا مراحل ثبت ‌نام خود را تکمیل نمایید. برای این منظور به ‌”حساب من/ حساب کاربری” رفته و اطلاعات خواسته‌شده را با دقت و صحت پر نمایید. همچنین در قسمت اطلاعات فروشنده اطلاعات بانکی برای واریز مبالغ فروش و سیاست‌های برگشت کالا را تکمیل نمایید.

 

کالای خود را ثبت کنید

برای فروش در ” سایت حراجی و مزایده بده من ” پس از ورود به محیط کاربری خود  می توانید به دو صورت کالاهای خود را به فروش برسانید: ۱- از طریق حراجی ۲- از طریق مستقیم   در این مرحله دسته‌بندی کالای مناسب خود را انتخاب کنید و بر اساس فرم ثبت کالا اقدام به لیست کردن کالای خود در سایت نمایید.

 

شیوه فروش خود را انتخاب کنید

شما می‌توانید به دو روش مختلف کالای خود را در ” سایت حراجی و مزایده بده من “به فروش بگذارید: ۱- از طریق حراجی ۲- از طریق مستقیم    انتخاب مناسب‌ترین روش فروش بر اساس نوع کالا، مدت‌زمانی که می‌خواهید تا کالا به فروش برسد و قیمتی که برای آن در نظر دارید، نکته‌ای کلیدی در افزایش شانس موفقیت شما درفروش است.

 

حراج آنلاین

یکی از جذاب‌ترین روش‌های فروش در ” سایت حراجی و مزایده بده من ” مدل حراج آنلاین و یا مزایده آنلاین  است. این روش در عین جذابیت بالای آن روشی بسیار کارآمد و درعین‌حال سریع برای فروش کالای شماست. در این روش شما برای کالای خود یک قیمت پایه در نظر می‌گیرید و کالا خود را به مدت محدود ( زمان دلخواه ) ثبت می‌کنید و در این مدت خریداران بر روی کالای شما پیشنهاد می‌گذارند، درنهایت بعد از پایان مدت حراج، خریداری که بالاترین پیشنهاد را برای کالای شما ثبت نموده است،  برنده حراج آنلاین می باشد و شما کالای خود را به بالاترین پیشنهاددهنده می‌فروشید. همچنین شما می‌توانید در روش حراج آنلاین علاوه بر قیمت پایه، در صورت تمایل قیمتی را هم برای خرید در لحظه پیشنهاد دهید تا اگر خریداری خارج از فرآیند حراج مایل به پرداخت قیمت پیشنهادی شما بود بتواند مستقیم اقدام به خرید نماید.

 

فروش کالا با قیمت ثابت

در این روش شما کالای خود را باقیمت مشخص ثبت می‌نمایید و خریداران در صورت تمایل می‌توانند فوری اقدام به خرید نمایند. در این حالت شما می‌توانید ۱ یا تعداد بیشتری از کالا را برای فروش ثبت نمایید. در روش فروش باقیمت ثابت شما می‌توانید زمان فروش کالای خود را به دلخواه  تعیین نمایید و کالای شما تا پایان مدت فروش و یا تا اتمام موجودی آن در سایت نمایش داده خواهد شد.

 

فروش کالای خود را نهایی کنید

اقدام فوری شما برای ارسال کالا و تحویل به‌موقع به خریدار باعث افزایش رضایت مشتریان و دریافت بازخوردهای مثبت خواهد شد.

بعد از فروش کالای شما در سایت، از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهیم داد، درصورتی‌که کالای شما به‌صورت حراج آنلاین ثبت‌شده بود، قبل از ارسال کالا از پرداخت پول توسط خریدار مطمئن شوید. (از طریق حساب من/ فروش/ کالاهای فروخته شده)

سعی کنید کالای خود را با بهترین حالت ممکن بسته‌بندی نمایید، از بسته‌های خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک که متناسب با کالای شما نیست پرهیز کنید. در مورد کالاهایی که امکان آسیب‌دیدگی و یا شکستگی دارند از مواد محافظ (مانند گوی‌های ریز یونولیتی، کیسه‌های هوا، فوم و…) استفاده کنید.

از صحت آدرس ارسال مطمئن شوید. آدرس خود را به‌صورت کامل و دقیق ثبت کنید تا در صورت مرجوع شدن کالا مشکلی ایجاد نشود.

برای خریدار خود بازخورد بگذارید، بازخوردی که برای خریداران می‌گذارید برای دیگر فروشندگان بسیار مهم خواهد بود و البته باعث تشویق خریدار خواهد شد.