خرید آنلاین و شرکت در حراجی

خرید آنلاین و شرکت در حراجی

ساده‌ترین راه برای خرید در “ سایت حراجی و مزایده بده من ” امکان پذیر است، شما بدون اینکه نیاز باشد در حراج شرکت کنید و تا پایان مدت حراج برای به دست آوردن کالای خود منتظر باشید، می‌توانید فوری اقدام به خرید کالای موردعلاقه خود با قیمت ثابت نمایید.

 

رایگان ثبت‌نام کنید.

 شما می‌توانید بسیار ساده و سریع در سایت ثبت‌نام نمایید  و از خرید خود  لذت ببرید.

کالای موردنظر خود را بیابید، برای این منظور می‌توانید از نوار جستجو که بالای تمام صفحات ” سایت حراجی و مزایده بده من “وجود دارد استفاده نمایید و یا از طریق صفحه اول وارد دسته‌بندی‌های کالاها شوید و کالای موردنظر خود را انتخاب نمایید.

روی کالاهایی که امکان خرید فوری دارند، گزینه “خرید ” قابل‌مشاهده است. با کلیک بر روی آن وارد صفحه مشخصات آن کالا شوید، قیمت، هزینه حمل، سیاست‌های برگشت کالا و توضیحات کامل فروشنده در مورد کالای انتخابی را مطالعه نمایید و درنهایت روی گزینه “خرید” کلیک کنید.

درصورتی‌که وارد حساب کاربری خود نشده باشید، ابتدا از شما درخواست می‌شود که وارد سایت شوید، سپس در قسمت بازبینی سفارش آدرسی که در سایت ثبت کردید به‌عنوان محل ارسال کالا و بعد جزییات سفارش خود را می‌توانید ببینید.

توجه: درصورتی‌که آدرس ثبت‌شده مغایرتی داشته و یا می‌خواهید که کالای خریداری‌شده به آدرس دیگری ارسال شود می‌توانید از طریق کلیک روی عبارت “تغییر آدرس ارسال” آدرس جدید را وارد نمایید.

اکنون در صورت تائید، روی گزینه “تائید اطلاعات و ثبت سفارش” کلیک کنید.

با انتخاب درگاه بانکی موردنظر خود، روی گزینه “پرداخت و تکمیل فرآیند” را کلیک کنید. شما می‌توانید از طریق کلیه کارت‌های بانک‌های عضو شتاب اقدام به پرداخت نمایید. بعد از انجام عملیات بانکی پیغام پرداخت با موفقیت انجام شد نشان‌دهنده انجام موفقیت‌آمیز مراحل خرید است.

 

شرکت در حراجی های  سایت

در صورتیکه تمایل به شرکت در حراجی های سایت دارید، پس از بررسی کالای مورد نظر ، می بایست ۱۰ درصد مبلغ پایه محصول را به عنوان بیعانه در سایت گروگذاری نمایید و سپس امکان ارسال پیشنهاد برای شما میسر خواهد گردید، در صورتیکه برنده حراجی گردید، مبلغ گروگذاری شده از کل مبلغ پیشنهاد برنده شما کسر و پس از پرداخت مابقی قیمت کالا ، محصول از جانب فروشنده برای شما ارسال خواهد گردید.

در صورتیکه شما برنده حراجی نگردید ، می توانید در خواست عودت وجه گروگذاری شده را بنمایید و بدون هیچ گونه کاستی، هزینه پرداخت شده به حساب شما عودت خواهد گردید.