حراج آنلاین | سایت حراجی آنلاین | سایت حراجی اینترنتی | سایت حراجی ها

 

حراج آنلاین

شرکت در حراج و پیشنهاد گذاشتن روی کالا می‌تواند بسیار جذاب باشد، درواقع شما این شانس رو پیدا می‌کنید که یک معامله بسیار جذاب رو به نتیجه برسانید. در این روش لازم است شما صبر کنید تا زمان حراج به پایان برسد و درصورتی‌که شما بالاترین پیشنهاد را داده باشید، برنده حراج خواهید بود. قبل از شرکت در حراج آنلاین قوانین شرکت در حراج آنلاین را مطالعه بفرمایید.

رایگان ثبت نام کنید

 رایگان ثبت نام کنید. برای شرکت در حراج آنلاین شما علاوه بر ثبت نام اولیه لازم است تا از طریق حساب من/ حساب کاربری اطلاعات کاربری و اطلاعات تماس خود را به صورت دقیق و صحیح وارد نمایید.

کالای مورد نظر خود را بیابید

 کالای مورد نظر خود را بیابید، برای این منظور می توانید از نوار جستجو که بالای تمام صفحات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  وجود دارد استفاده کنید و یا از طریق صفحه اول وارد دسته بندی های کالاها شوید و کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. شما در صفحات مربوط به کالا می توانید از فیلتر های تعبیه شده استفاده کنید تا فقط کالاهایی که به صورت حراج آنلاین لیست شده اند را مشاهده نمایید.

پیشنهاد بگذارید

روی کالای مورد نظر کلیک کنید تا وارد صفحه مشخصات آن کالا شوید، موارد زیر را دقیق بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا مایل هستید پیشنهاد بگذارید:

 

    به خاطر داشته باشید هر پیشنهادی که می گذارید به منزله قرارداد بین شما و فروشنده است و در صورتیکه شما برنده حراج باشید، شما ملزم به خرید کالا به مبلغ پیشنهادی خواهید بود.

 

شیوه پیشنهاد گذاری در حراج آنلاین

 برنده شدن در حراج بسیار دوست داشتی است ولی درنهایت کسی برنده خواهد شد که بهترین پیشنهاد ممکن را قرار داده باشد.

در صفحه مشخصات کالا در باکس پیشنهاد قیمت، پیشنهاد قیمت خود را بنویسید و سپس روی گزینه “پیشنهاد قیمت” کلیک کنید. شما باید با حساب کاربری خود وارد سایت شوید.

توجه داشته باشید که رقم پیشنهادی شما باید بالاتر از قیمت جاری باشد. در کنار باکس پیشنهاد حداقل قیمتی که می‌توانید پیشنهاد دهید درج‌شده است.

 شرکت در حراجی های  سایت

در صورتیکه تمایل به شرکت در حراجی های سایت دارید، پس از بررسی کالای مورد نظر ، می بایست ۱۰ درصد مبلغ پایه محصول را به عنوان بیعانه در سایت گروگذاری نمایید و سپس امکان ارسال پیشنهاد برای شما میسر خواهد گردید، در صورتیکه برنده حراجی گردید، مبلغ گروگذاری شده از کل مبلغ پیشنهاد برنده شما کسر و پس از پرداخت مابقی قیمت کالا ، محصول از جانب فروشنده برای شما ارسال خواهد گردید.

در صورتیکه شما برنده حراجی نگردید ، می توانید در خواست عودت وجه گروگذاری شده را بنمایید و بدون هیچ گونه کاستی، هزینه پرداخت شده به حساب شما عودت خواهد گردید.

 تایید پیشنهاد

پس از گذاشتن پیشنهاد وارد صفحه تائید پیشنهاد می‌شوید. در این قسمت شما می‌توانید پیشنهاد خود را افزایش دهید و یا همان پیشنهاد را تائید نمایید.

ما پیشنهاد می کنیم شما بالاترین قیمتی که مایل هستید برای این کالا پرداخت کنید را ثبت نمایید و به سیستم پیشنهاد اتوماتیک  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  اجازه بدهید تا به صورت هوشمند حداقل افزایش قیمت مورد نیاز برای اینکه شما بالاترین پیشنهاد قرار بگیرید را اعمال کند.

 تاریخچه پیشنهادها

در صفحه مشخصات کالای مورد حراج جلوی عبارت پیشنهاد جاری تعداد پیشنهادهای ثبت‌شده توسط کاربران بر روی این کالا داخل [ ] قرار داده‌شده است. شما با کلیک بر روی عدد داخل کروشه می‌توانید تعداد و مبلغ پیشنهادهای داده‌شده را ملاحظه فرمایید.

 برنده حراج آنلاین

بعد از اینکه زمان حراج پایان یافت یک ایمیل دریافت خواهید کرد (در صورتیکه شما بالاترین پیشنهاد را داده باشید) که شما برنده حراج شده اید و توضیح می دهد که برای پرداخت و دریافت کالای خود چه باید بکنید.

پرداخت و تکمیل فرآیند خرید

 پرداخت و تکمیل فرآیند خرید: بعدازاینکه شما به‌عنوان برنده حراج اعلام شدید، به حساب من/ خرید/ خریدهای من ‌ بروید و در این قسمت می‌توانید کالایی که برنده شدید را ملاحظه کرده و قیمت کالا را از طریق کلیک روی گزینه “پرداخت” تسویه نمایید. شما از همین قسمت می‌توانید جزییات سفارش خود را مشاهده کنید و مراحل ارسال را پیگیری نمایید.

در صورتیکه برنده حراجی گردید، مبلغ گروگذاری شده از کل مبلغ پیشنهاد برنده شما کسر و پس از پرداخت مابقی قیمت کالا ، محصول از جانب فروشنده برای شما ارسال خواهد گردید.

در صورتیکه شما برنده حراجی نگردید ، می توانید در خواست عودت وجه گروگذاری شده را بنمایید و بدون هیچ گونه کاستی، هزینه پرداخت شده به حساب شما عودت خواهد گردید.

 

توجه: شما از زمان دریافت ایمیل برنده شدن در حراج  ۲۴ ساعت فرصت دارید تا نسبت به پرداخت اقدام نمایید. درصورتی‌که در زمان مقرر اقدام نکنید شما ممکن است برای شرکت در حراج‌های دیگر و یا استفاده از خدمات سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  دچار محدودیت یا ممنوعیت شوید.

 

خرید در لحظه

 برخی از فروشندگان هنگام لیست کردن کالای خود به‌صورت حراج آنلاین، این امکان را قرار می‌دهند تا درصورتی‌که کاربری بخواهد خارج از سیستم حراج و به‌صورت فوری کالایی را که به حراج گذاشته‌شده خریداری نماید، بتواند با پرداخت قیمت پیشنهادی برای خرید در لحظه به‌صورت فوری و بدون پشت سر گذاشتن مراحل حراج آنلاین کالای خود را خریداری نماید. درصورتی‌که قصد خرید کالایی که به‌صورت حراج در سایت لیست شده، دارید و نمی‌توانید تا پایان مدت حراج منتظر بمانید و البته باقیمت پیشنهادی فروشنده برای خرید در لحظه موافقید، می‌توانید با کلیک روی گزینه “خرید فوری” برای خرید فوری کالای موردعلاقه خود اقدام کنید.

 

پیشنهادات شرکت در حراجی ها:

۱- قوانین و مقررات سایت را حتما مطالع نمایید.

۲- قبل از ارسال پشنهاد در حراجی آنلاین حتما موارد مرتبط با کالای مورد نظر را بررسی نمایید.

۳- قبل از خرید کالا می توانید از اطلاعات درج شده در بخش ” اطلاعات فروشنده” با فروشنده کالا برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

۴-حتما قبل از گذشت ۲۴ ساعت از قبولی در حراجی، هزینه کالای درخواستی را پرداخت نمایید، در غیر این صورت مبلغ گروگذاری شده بابت هزینه های سایت محاسبه خواهد گردید.