توافق نامه کاربری سایت حراجی بده من

توافق نامه کاربری

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را به‌دقت مطالعه بفرمایید. درصورتی‌که که با تمامی بخش‌های توافق‌نامه کاربری  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  موافقت بفرمایید قادر خواهید بود تا از خدمات ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  استفاده نمایید. بدیهی است استفاده شما از خدمات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  به معنی آگاهی و پذیرش کامل شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  خواهد بود. درصورتی‌که در توافق‌نامه  ” سایت حراجی و مزایده بده من ” ، قوانین مندرج و رویه‌های سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  تغییراتی در آینده ایجاد شود از طریق همین بخش اطلاع‌رسانی خواهد شد و شما می‌پذیرید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر خواهد بود.

 

معرفی  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  به آدرس  https://bedeman.ir

” سایت حراجی و مزایده بده من “  یک بازار آنلاین است که به کاربران خود امکان خریدوفروش انواع کالاها و در مکان‌های مختلف را می‌دهد. درواقع ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  محیطی امن و خدماتی را ارائه می‌دهد که خریدار و فروشنده بتوانند به‌صورت مستقیم معامله نمایند.

 

معرفی کاربر

هر شخص حقیقی یا حقوقی که به منظور استفاده از خدمات برخط ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  برای انجام معامله و یا سایر خدمات سایت یک حساب کاربری ایجاد و فرم ثبت نام را تکمیل نماید، کاربر سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  محسوب می شود.

 

شرایط استفاده از سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”

برای اشخاص حقیقی فقط کسانی که دارای حداقل ۱۸ سال سن و مقیم ایران باشند، می‌توانند در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  حساب کاربری ایجاد کرده و به خرید یا فروش اقدام نمایند. همچنین اشخاص حقوقی که شرکت یا موسسه ایشان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران در داخل کشور به ثبت رسیده باشد می‌توانند از خدمات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  استفاده نمایند.

کلیه اطلاعاتی که برای تکمیل اطلاعات کاربری از کاربر دریافت می‌شود، باید با دقت و صحت کامل ثبت گردد. ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  حق دارد به‌منظور تائید هویت کاربر و بررسی صحت اطلاعات دریافتی به طرق مختلف اعم از مستقیم و غیرمستقیم اقدام به کسب اطلاعات نماید. درخواست تائید حساب کاربری از طریق ایمیل، ارتباط تلفنی با شماره تلفن ثبت‌شده در سایت، استعلام و تحقیق در مورد صحت اطلاعات مرتبط با کارت‌ها و حساب‌های معرفی‌شده برخی از اقدامات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  در این زمینه است.

” سایت حراجی و مزایده بده من ”  بر اساس و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و کلیه کاربران سایت متعهد می‌شوند که انجام معامله و یا هر فعالیتی در سایت را منطبق بر قوانین کشور انجام خواهند داد، در غیر این صورت ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  اقدام به لغو عضویت کاربر خواهد کرد و در صورت لزوم اقدامات قانونی مناسب ازجمله طرح دعوی در مراجع قضایی را پیگیری می‌نماید.

کاربران ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  توافقنامه کاربری  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  را مطالعه کرده و کلیه مفاد آن را پذیرفته‌اند و بر اساس مجموعه سیاست‌ها، قوانین و مقررات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از خدمات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  استفاده می نمایند.

ثبت اطلاعات کاربری و حریم خصوصی

ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  کاملا رایگان بوده و هر کاربری که شرایط استفاده از ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  را دارد می‌تواند با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و مطالعه و تائید توافق‌نامه کاربری به عضویت سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  درآید. کاربر موظف است تا بر اساس راهنمای حساب کاربری که در قسمت راهنمای سایت در اختیار او قرار دارد، نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نماید.

مسوولیت کلیه اموری که در سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  توسط کاربر انجام می گردد کاملا بر عهده خود او می باشد.

کاربران سایت باید رمز عبور مناسب و با ضریب امنیت بالا برای خود ایجاد نمایند  و شخصا متعهد هستند تا از رمز عبور خود به خوبی محافظت نمایند و در غیر اینصورت ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  مسوولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

کاربران ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  حق خرید، فروش و انتقال حساب کاربری خود و یا استفاده از حساب کاربری دیگران را ندارند و در صورت مشاهده و اثبات این موضوع ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  مستقیما اقدام به حذف حساب کاربری خواهد کرد.

اطلاعاتی که  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از کاربران دریافت می‌کند، اطلاعات اولیه‌ای شامل نام، نام خانوادگی و ایمیل کاربر است که آن را در اختیار ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  قرار می‌دهد. در ادامه برای استفاده از تمام امکانات سایت و همچنین امکان ارسال خریدهای کاربران برای آن‌ها اطلاعاتی مانند اطلاعات تماس، آدرس، تاریخ تولد، کد ملی و جنسیت در سایت ثبت می‌گردد. کاربرانی که به‌عنوان فروشنده نیز در سایت فعالیت می‌کنند اطلاعات بانکی (فقط برای انجام پرداخت‌ها) را در سایت ثبت می‌کنند. درصورتی‌که کاربری فقط به‌عنوان خریدار در سایت فعالیت کند و نیاز به برگشت پول داشته باشد، لازم خواهد شد تا یک شماره شبای بانکی برای انتقال پول در سایت ثبت نمایند.

کاربران  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  متعهد هستند تا هرگونه تغییر در اطلاعات ثبت‌شده خود در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  را در اسرع وقت با استفاده از ویرایش حساب کاربری در بخش حساب من به‌روزرسانی نمایند.

” سایت حراجی و مزایده بده من ”  خود را متعهد به حفظ اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران خود می داند. جهت آشنایی با خط مشی  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  و ارائه توضیح درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از اطلاعاتی که  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از کاربران سایت جمع آوری می کند، سیاستهای حفظ حریم خصوصی را مطالعه بفرمایید.

تعرفه خدمات ” سایت حراجی و مزایده بده من ”

در  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  فقط به ازای معامله‌هایی که با موفقیت انجام‌شده و پایان‌یافته طبق جدول تعرفه خدمات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از فروشندگان کارمزد دریافت خواهد شد. کلیه امور مربوط به خرید، لیست کردن کالا برای عرضه در سایت و استفاده از دیگر خدمات سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  رایگان است و بابت آن هیچ هزینه‌ای از کاربر دریافت نخواهد شد. جدول تعرفه خدمات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  در دوره‌های یک‌ساله موردبازنگری قرار می‌گیرد و در صورت لزوم تغییر خواهند کرد.

 

شرایط فروش

وقتی کاربران در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  اقدام به لیست کردن کالا برای عرضه در سایت می کنند، به این معنی است که موافقت کردن تا طبق قوانین کاربری  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  خصوصا قوانین فروشندگان و قوانین معاملات و کالاهای ممنوعه عمل خواهند کرد و :

 

فروشندگان موظف هستند تا اطلاعات مربوط به شرح و مشخصات کالا و عکسهایی که مورد استفاده قرار می دهند را با صداقت و دقیق ثبت نمایند.

مسوولیت کیفیت و کمیت کالای ارائه شده تماما به عهده خود فروشنده می باشد و  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  هیچ مسوولیتی در این زمینه ندارد.

در صورتیکه محتوای ثبت شده، هر کدام از قوانین  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  را نقض نماید،  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  اختیار دارد تا نسبت به حذف کالای لیست شده اقدام نماید.

کاربر فقط می تواند کالایی که در مالکیت خود او قرار دارد را برای فروش عرضه کند. کاربر نمی تواند کالایی که در تملک او نیست و یا در حال حاظر در انبار خود موجود ندارد و امکان ارسال آن به خریدار را ندارد لیست نماید.

فروشنده می تواند برای فروش کالای خود از دو روش «فروش با قیمت ثابت» و «حراج آنلاین» استفاده کند.

به‌طورمعمول بعد از لیست کردن کالا توسط کاربر، کالا به‌صورت فوری در سایت نمایش داده می‌شود و قابل‌دسترسی از طریق جستجو و یا دسته‌بندی گروه کالاها است. ولی  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  نمی‌تواند زمان دقیق ارائه در سایت را تضمین کند، ممکن است زمان نمایش کالای لیست شده از همان لحظه تا ۲۴ ساعت بعد متغیر باشد.

درج هرگونه اطلاعات تماس و یا لینک سایت و ایمیل از طرف کاربر غیر مجاز است و موجب حذف کالای لیست شده می گردد و کاربر ممکن است مورد اعمال محدودیت و یا مسدود شدن حساب کاربری قرار بگیرد.

انجام معامله بیرون از سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  تحت هیچ شکلی مجاز نیست.

درصورتی‌که کاربر کالایی را در قالب «حراج آنلاین» عرضه کرد تا قبل از ثبت اولین پیشنهاد می‌تواند حراج را ببندد ولی بعد از ثبت اولین پیشنهاد امکان لغو حراج وجود ندارد و فروشنده متعهد به فروش کالا به بالاترین قیمت ارائه‌شده است.

مسؤولیت ارسال کالا برای خریدار تماما به عهده فروشنده است و فروشنده موظف است تا در سریع‌ترین زمان ممکن و مطابق با تعهد خود در شرح کالا اقدام به ارسال کالا نمایید.

برای ارسال کالا فروشنده باید از شرکت های حمل و نقل مورد تایید  استفاده کند. مسوولیت ارسال کالا به عهده خود فروشنده خواهد بود.

تسویه‌حساب  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  با فروشندگان در سایت وقتی کالایی را با موفقیت به فروش می‌رسانند به شیوه زیر انجام می‌پذیرد:

 

پس از پرداخت پول توسط خریدار و نهایی شدن فروش،  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از طریق ایمیل، پیام داخلی و کنترل پنل فروشنده به کاربر اطلاع می‌دهد تا نسبت به آماده‌سازی و ارسال کالا اقدام نماید. ۴۸ ساعت بعد از تائید تحویل کالا توسط خریدار، وجه فروش به کسر کارمزد  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  (و مالیات بر ارزش‌افزوده خدمات  ” سایت حراجی و مزایده بده من ” ) در قسمت «صورت‌حساب‌ها» (در بخش حساب من) به حالت قابل پرداخت به فروشنده تغییر وضعیت خواهد داد. فروشنده می‌تواند در قسمت صورت‌حساب‌ها کل مبلغ قابل‌برداشت خود را ملاحظه نماید. مبلغ قابل‌برداشت فروشنده روزی یک نوبت به‌صورت خودکار و بدون نیاز به درخواست فروشنده به‌حساب بانکی ارائه‌شده در قسمت اطلاعات مالی فروشنده واریز خواهد شد.

درصورتی‌که بعد از مدت ۵ روز بعد از ارسال کالا توسط فروشنده خریدار تحویل کالا را تائید نکند،  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  با خریدار تماس می‌گیرد و از تحویل کالا مطمئن خواهد شد، درصورتی‌که خریدار پاسخگو نباشد و ظرف مدت ۲۴ ساعت ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  به‌صورت خودکار تحویل کالا را تائید می‌نماید؛ و مبلغ فروش برای فروشنده قابل‌برداشت خواهد شد.

خریدار بعد از تحویل کالا، ۴۸ ساعت فرصت دارد تا از صحت کالای دریافتی و مطابقت با خرید خود اطمینان حاصل کند، در صورتیکه خریدار از خرید خود ناراضی باشد و اقدام به باز کردن کیس حل اختلاف نماید، مبلغ فروش تا حل و فصل اختلاف براساس دستورالعمل حل اختلاف برای فروشنده غیر قابل برداشت خواهد بود.

فروشندگان می‌توانند کلیه امور مالی خود اعم از تراکنش‌های مربوط به فروش کالا، کارمزدهای پرداختی به  ” سایت حراجی و مزایده بده من ” ، مبالغ فروش قابل‌برداشت و غیرقابل‌برداشت خود را بخش «حساب من/ صورت‌حساب‌ها» ملاحظه نمایند.

شرایط خرید

وقتی کاربران در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  اقدام به خرید کالا می نمایند، به این معنی است که موافقت کردند تا طبق قوانین  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  خصوصا قوانین خریداران عمل خواهند کرد و :

 

کاربران سایت می توانند به دو روش اقدام به خرید نمایند:

 

خرید : در این حالت کاربر پس از مطالعه شرح و مشخصات کالا و مشاهده عکسها در صورتی که تصمیم به خرید گرفت می تواند بدون معطلی اقدام به سفارش کالا و پرداخت قیمت آن نماید. بعد از انجام عملیات پرداخت فروشنده فورا از خرید شما مطلع شده و نسبت به ارسال کالا اقدام خواهد کرد.

حراج آنلاین: مدلی از خرید در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  است که به روش مزایده هم شهرت دارد. در این حالت کاربران برای کالایی که قصد خرید آن را دارند با دیگر کاربران به رقابت می پردازند، بالاترین پیشنهاد قیمتی که مایلند برای خرید آن کالا پرداخت نمایند را ثبت می کنند. در این حالت خریداران باید منتظر بمانند تا زمان حراج به پایان برسد و بعد از بسته شدن حراج خریداری که بالاترین پیشنهاد را ثبت نمود برنده حراج شناخته می شود.

خریداران موظف هستند تا قبل از اقدام به خرید به دقت شرح و مشخصات کالا، شرایط ارسال، وضعیت کالا و دیگر اطلاعات قرار داده شده توسط فروشنده را مطالعه کنند و سپس اقدام به خرید یا ثبت پیشنهاد نمایند.

شما وقتی اقدام به ثبت پیشنهاد بر روی یک کالای حراج آنلاین می کنید، وارد یک قرارداد قانونی با فروشنده شدید و موظف هستید تا در صورت برنده شدن در حراج اقدام به پرداخت قیمت کالا کرده و خرید خود را انجام دهید.

” سایت حراجی و مزایده بده من ”  فراهم کننده یک محیط امن و کارا برای ارتباط بین خریدار و فروشنده است،  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  هیچ مالکیتی بر روی کالاهایی که در سایت نمایش داده می شوند نداشته و نسبت به ارسال کالا از طرف فروشنده به خریدار تعهدی ندارد. در صورتیکه فروشنده کالای خریداری شده را ارسال نکند،  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  تمام پول خریدار را برگشت خواهد داد.

” سایت حراجی و مزایده بده من ”  مطابق با رویه های ضمانت برگشت پول  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  تضمین می کند که شما یا کالای خریداری شده خود را تحویل می گیرید و یا مبلغ پرداختی شما به صورت کامل برگشت داده خواهد شد.

در صورت به وجود آمدن اختلاف بین خریدار و فروشنده  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  امکان گفتگو و حل مسئله را برای خریدار و فروشنده فراهم می‌کند و درصورتی‌که طرفین نتوانستند به توافق برسند، شکایت به تیم حل اختلاف  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  ارجاع خواهد شد. خریدار و فروشنده می‌پذیرند که تصمیم نهایی در مورد تمام کیس های حل اختلاف که برای بررسی به تیم حل اختلاف  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  ارجاع می‌شود، به عهده  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  است و داوری  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  قطعی است و هر دو طرف ملزم به پذیرش رأی صادره خواهند بود.

در صورتیکه لازم شد خریدار کالا را برگشت دهد ، خریدار متعهد است تا براساس قوانین شرایط برگشت کالا عمل نماید.

انصراف از خرید و برگشت کالا

در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  امکان انصراف از خرید بعد از پرداخت وجه در صورتی پذیرفته خواهد شد که فروشنده کالا را ارسال نکرده باشد. ولی درصورتی‌که که بعد از ارسال کالا توسط فروشنده، خریدار اقدام به انصراف از خرید نماید امکان انصراف از خرید وجود ندارد. توجه: درصورتی‌که کاربری در یک حراج آنلاین شرکت نماید و برای کالای مذکور پیشنهادی ثبت نماید درصورتی‌که به‌عنوان برنده حراج اعلام شود، امکان انصراف وجود ندارد و کاربر موظف است نسبت به خرید کالایی که در حراج آن شرکت کرده و برنده‌شده است اقدام نماید و وجه کالا را بپردازد. درصورتی‌که ظرف ۴۸ ساعت نسبت به پرداخت قیمت کالا اقدام ننمایید سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  حساب کاربر را برای شرکت در حراج مسدود خواهد کرد و مبلغ گروگذاری شده به عنوان مطالبه سایت برداشت خواهد شد،  درصورتی‌که با توجه به قوانین  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  خریدار قصد برگشت کالا به فروشنده را داشته باشد، خریدار متعهد است تا برای مرجوع کردن کالا طبق قوانین شرایط برگشت کالا در  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  اقدام نمایند.

 

حل اختلاف

کاربران ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  موافقت می‌نمایند تا در صورت به وجود آمدن هرگونه اختلاف، شکایت و مشکلی در طی معامله در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  تنها از طریق مرکز حل اختلاف  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  اقدام به پیگیری و حل مشکل خود می‌نمایند. خریدار و فروشنده می‌پذیرند که بر اساس رویه مرکز حل اختلاف  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  عمل خواهند کرد و درصورتی‌که نتوانستند به توافق برسند از طریق ارجاع موضوع به تیم حل اختلاف  ” سایت حراجی و مزایده بده من ” ، داوری نهایی با تیم حل اختلاف  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  خواهد بود و دو طرف متعهد به پذیرش رأی نهایی می‌باشند. کاربران می‌بایست راهنمای مرکز حل اختلاف را مطالعه کرده و پذیرش توافق‌نامه کاربری به‌منزله مطالعه و تائید رویه‌های مرکز حل اختلاف می‌باشد. لازم به ذکر است که سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  مسئولیتی در قبال حل اختلاف پیش‌آمده خارج از رویه مذکور نخواهد داشت.

 

موارد عدم مسؤولیت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”

” سایت حراجی و مزایده بده من ”  تمام سعی خود را به کار خواهد بست تا خدمات خود را در امنیت و با بهترین عملکرد ارائه دهد، اما ما نمی‌توانیم دسترسی مداوم به خدمات خود را تضمین کنیم. همچنین ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  به‌عنوان فراهم‌کننده یک بستر امن برای ارتباط بین کاربران برای انجام معامله، محتوای هیچ‌کدام از معاملات را تضمین نمی‌کند. در قبال موارد زیر هیچ مسئولیتی متوجه ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  نخواهد بود:

 

در قبال موارد زیر هیچ مسوولیتی متوجه سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  نخواهد بود:

 

 • توانایی یا عدم توانایی کاربران در استفاده از خدمات  ” سایت حراجی و مزایده بده من “
 • قیمت کالاها، هزینه حمل، قالب فروش و محتوایی که توسط کاربران در ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  ایجاد می گردد.
 • ادعاها، مطالب گمراه کننده و نادرست که از طرف کاربران در سایت درج گردد.
 • تاخیر، خطا یا اختلال در ارائه خدمات  ” سایت حراجی و مزایده بده من “
 • ویروسها و نرم افزارهای مخرب که بواسطه یک لینک یا دسترسی به خدمات ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  انتقال پیدا کرده باشند
 • تخلفاتی که توسط کاربران ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  ممکن است اتفاق بیافتد مانند نقض کپی رایت، کالای قلابی و یا عدم اجرای تعهدات کاربران
 • هر گونه خسارت به دلیل عدم اطلاع و آگهی کاربران از هرگونه تغییر در توافق نامه کاربری و قوانین سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من “
 • کلیه کسورات قانونی(مانند مالیات، عوارض و غیره) که ممکن است به مبالغ دریافتی یا پرداختی در سایت توسط فروشندگان یا خریداران تعلق بگیرد
 • ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  هیچگونه مسوولیتی در قبال گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات و کالاهایی که در سایت عرضه می شوند، ندارد.
 • بدیهی است سایت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  در صورت شناسایی هر گونه تخلف نسبت به برخورد و حذف آن از سایت اقدام خواهد کرد، و نسبت به رفع مشکلاتی که خارج از حیطه اختیار  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  نباشد، در اسرع وقت اقدام خواهد نمود.
 • همچنین ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  نسبت به مسوولیت خود در قبال کاربران سایت بر اساس رویه ضمانت برگشت پول  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  به طور کامل عمل خواهد کرد.
 • ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  در قبال فروشندگان کالا در سایت در صورتیکه فروش آنان با موفقیت انجام نشده باشد، حتی بعد از پرداخت کارمزد  ” سایت حراجی و مزایده بده من ” ، نسبت به بازگرداندن مبلغ کارمزد اقدام خواهد کرد. بدیهی است مسوولیت  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  فقط به اندازه کارمزدی که در قبال خدمات خود دریافت می کند خواهد بود و شامل دیگر خساراتی که ممکن است به فروشنده وارد گردد نخواهد شد .
 • ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  خدمات خود را تنها براساس بندهای این توافق نامه ارائه می کند و هیچ تضمین و شرط اضافی دیگر را نپذیرفته و تضمین نمی نماید که خریدار یا فروشنده به تمامی شروط معامله پایبند باشند.

ارتباطات بین کاربران با سایت و با یکدیگر

راه‌های ارتباطی کاربران با ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از طریق تلفن، کانال تلگرام و ایمیل‌هایی است که ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از طریق بخش پشتیبانی در اختیار کاربران سایت قرار می‌دهد و هرگونه درخواست و سؤالی باید از طریق همین کانال‌ها ارائه گردد.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در سایت ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی مشتری است که کلیه مکاتبات و تماس‌های  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از طریق آن انجام خواهد شد.

” سایت حراجی و مزایده بده من ”  کلیه اطلاع‌رسانی‌های خود را از طریق ایمیل و پیام داخلی (بخش پیغام‌های حساب من) انجام می‌دهد و کاربر طبق این توافقنامه قبول می‌کند که پیام‌ها و اطلاعیه‌های مربوط به خرید، فروش، تذکرات و مکاتبات لازم با ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  از همین طریق به رؤیت وی رسیده و از طرف ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  بعد از ارسال ایمیل و یا درج در سایت ابلاغ‌شده تلقی می‌شود.

کاربران سایت از طریق ارسال پیام به کاربر از طریق سؤال از فروشنده، سؤال از خریدار و پاسخ به پیغام‌های رسیده با یکدیگر ارتباط دارند. کلیه پیام‌های بین کاربران از طریق ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  کنترل و بررسی می‌گردد. این کنترل به دلیل جلوگیری از ارسال پیام‌های نامناسب که دارای محتوای توهین‌آمیز، تمسخر، خلاف شئون اسلامی، فرهنگی و سیاسی و قومیتی است و عدم ارسال هرگونه اطلاعات تماس انجام می‌شود. درصورتی‌که باوجود تمام تمهیدات ” سایت حراجی و مزایده بده من ” ، پیامی با محتوای نامناسب ارسال یا دریافت گردد، مسؤولیت آن تماما به عهده کاربر است و  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

کاربر طبق این توافق‌نامه موافقت می‌کند که  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  حق دارد محتوای پیام را بررسی و درصورتی‌که دارای محتوای نامناسب یا هرگونه اطلاعات تماس بود، به تشخیص خود حذف و یا ویرایش نماید.

اختیارات  ” سایت حراجی و مزایده بده من “

وقتی بین خریدار و فروشنده مشکلی به وجود می‌آید و یا ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  احتمال نقض قوانین توسط یک کاربر را می‌دهد، ما تصمیم می‌گیریم که سوابق کاربران را بررسی نماییم و از مطابقت با قوانین خود اطمینان حاصل کنیم. تصمیم‌گیری نسبت به ادامه فعالیت کاربران، ایجاد محدودیت، تعلیق و یا مسدود کردن حساب کاربری آن‌ها در اختیار کامل ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  است.

 

شرایط فورس ماژور (قوه قهریه)

تمامی شرایط و قوانین مندرج در این توافق‌نامه، در شرایط عادی قابل‌اجراست و در صورت بروز هرگونه از موارد فورس ماژور (قوه قهریه)، شامل قطع سیستم اینترنت، بروز حوادث مانند سیل، زلزله، صاعقه، آتش‌سوزی و موارد مشابه  ” سایت حراجی و مزایده بده من ”  هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.